Banner

11 жовтня - День художника

Символічно, що це свято ми відзначаємо у пору золотої осені, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно. Адже, День художника відзначають в Україні кожного року в другу неділю жовтня згідно Наказом Президента України № 1132/98 від 09.10.1998 року.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки їхній подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Твори художників збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

Для того, щоб стати професійним художником, перш за все, потрібно мати талант. Проте одного лише таланту недостатньо, треба ще багато вчитися і постійно працювати. Необхідно знати історію мистецтв, відповідну термінологію, техніку і матеріали, вміти робити ескізи і замальовки.

День худождника

Художник повинен мати відчуття композиції і кольору, вміти аналізувати і синтезувати. Він повинен вміти економно і раціонально використовувати ресурси. Це стосується, як вибору засобів і матеріалів для роботи, їх використання і зберігання, витрат матеріалу і обліку робочого часу, так і організації роботи інших людей і управління ними.

Сьогодні українські художники яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

Переглянути відеоЗалишити коментар


comments powered by HyperComments