Banner

Виставка літератури «О мова моя солов’їна…»

23 лютого у коледжі відбулись заходи, присвячені відзначенню Міжнародного дня рідної мови. Вже традиційно кожного року коледжна спільнота віддає шану рідній мові в кінці лютого. Цього року студенти коледжу мали змогу відвідати годину відкритого спілкування «О мова моя…», яка пройшла під гаслом «Не дайте себе обдурити!».

Під час проведення заходів була презентована виставка літератури «О мова моя солов’їна…». Матеріали виставки розповідали про історію української мови, її велич та красу, та значення нашої мови в світі. Студенти змогли розглянути останні надходження літератури з питання різних мов, поринути у світ сучасної української книги.

Серед представлених видань: «Довідник з культури мови», «Історія української літературної мови», « Вступ до українського мовознавства», «Мовно-етнічна передісторія», «Мова у контексті культури» , « Кульура слова»та «Українська мова: традиції та сучасність»,літературні джерела: «Великий тлумачний словник української мови», «Словник іншомовних слів», «Словник української мови», «Український орфографічний словник», «Український орфографічний словник» та багато інших.

Тож запрошуємо всіх до перегляду і пам’ятаймо, що саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!
Залишити коментар


comments powered by HyperComments