Виставка літератури «Природні дива України»

Під час проведення заходу "Україно,ти для мене диво!" була презентована виставка літератури «Природні дива України». Матеріали виставки - пізнавальні ,змістовні джерела про українську природу, яка оспівана в багатьох літературних творах,це "Садок вишневий коло хати" - яскравий поетичний образ, за допомогою якого Т. Г. Шевченко оспівує красу українського села.Ліси Гуцульщини в Коцюбинського та Франка, степ та морське узбережжя в Панаса Мирного — усе це українська природа.

Студентам були запропоновані літературні джерела про красу і неповторність природи, різноманіття природного середовища. Присутні отримали детальну інформацію про те,як вчитися жити за законами краси, бачити природу, вміти захоплюватися, дивуватися і милуватися, берегти багатство її кольорів, вболівати за все живе. А студентам, які постійно слідкують за новинками літератури порадили звертатись до порталу «Природа України», електронних ресурсів та періодичних видань.