На головну    Усі новини

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я.


Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій

Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Фахівці з раціонального харчування стверджують, що 80% нашого здоров’я безпосередньо залежить від харчування. Правильне харчування забезпечує нормальний ріст та розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовжує життя людей, підвищує працездатність і захищає від несприятливої екології.

Саме через вживання небезпечних харчових продуктів помирає приблизно 2 мільйони чоловік щороку, головним чином дітей. Патогенні бактерії, віруси, паразити або хімічні речовини, що містяться в їжі, є причиною більше 200 захворювань – від діареї до раку. У цілому по Україні від 12 до 15% молочної продукції, риби і рибної кулінарії, від 7 до 12% м'ясопродуктів не відповідають вимогам стандартів за бактеріологічними показниками.

Щороку з’являються тисячі нових продуктів, для яких спеціально розробляється комплекс харчових добавок. Їх застосування у виробництві харчових продуктів регламентовано законом України.

Слід пам’ятати, що здоров’я набагато більше залежить від наших звичок і харчування, ніж від лікарського мистецтва. Як говоритися, в здоровому тілі - здоровий дух, і тут не можна не відзначити, що людина в хорошій фізичній формі живе куди веселіше, ніж людина з зайвою вагою та шкідливими звичками. Бути здоровим запрограмовано нашою природою, а ми всіляко намагаємося переписати цю «програму». Усім відомо, що спорт - це життєво необхідна діяльність для кожної людини. Якщо не займатись спортом, то ваше тіло помститься вам хворобами. Ну, вже якщо ви нарешті зрозуміли, що спорт необхідний та не потребуєте моралей, то пора обирати, який саме спорт вам потрібен і чим ви дійсно будете займатися з задоволенням.

Підтримувати себе в спортивній формі - це вже один з важливих стимулів до заняття спортом. Незалежно від того, який вид спорту ви виберете, ви вже здобудете життєрадісність та гарний настрій, до того ж ваше самопочуття покращитися та впевненість у собі ще більше зросте.

Кожна людина може бути здоровою, адже це так просто. Треба тільки навчитися правильно харчуватися, правильно рухатися й зберігати душевну рівновагу.

До вашої уваги: Тренінг-time. Здоровий спосіб життя та харчування