Banner

Зала Слави та Подвигу

Побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину патріотично свідому. Тож, у Лисичанському педагогічному коледжі за для сприяння вихованню у молоді почуття особистої та національної гідності розпочинає власну історію Зала Слави та Подвигу.

«Зима, що нас змінила» є центральною експозицією Зали, покликана «достукатися» до сердець та свідомості юних українців, майбутніх педагогів, через спогади про Майдан 2013-2014, і про ніч спротиву 11 грудня, і про патріотичне піднесення країни. Зосереджено акценти на державній символіці, що стала соціальним клеєм для нації внаслідок жахливих подій 18-21 лютого, а саме під час силового протистояння між силовиками та протестувальниками, в той час, коли наша країна втратила своїх вірних синів, що стали зватися Героями Небесної Сотні.

«Там на Аскольдовій могилі…» - нагадування сучасникам про більшовицько-радянські війни, про час, коли ворожі до українського духу сили охопили країну і змусили в обмін на соціальні блага змінити різдвяну зірку на пролетарську, про час коли кожен з крутян виявив однакове розуміння патріотизму, а саме, патріотизм як дію і ціною власного життя виборював свободу України. І тому сьогодні ми, отримавши право називатися нацією, звемо їх Героями – Героями України.

Подолання комплексів меншовартості українців, інформування про вагомий внесок наших предків, їх героїзм і звитягу – основний сюжет композиції «Українці в Другій світовій війні».

У непрості для Батьківщини часи, аби надихнутися силою предків Зала Слави і Подвигу висвітлює героїзм минулих та сучасних борців за свободу, гідність та незалежність нашої держави.

Залишити коментар


comments powered by HyperComments