Banner

Оголошення


Шановні студенти!

Вітаємо з початком навчального року. Бажаємо плідної творчої праці, натхнення, здоров’я і щастя. Нехай здійсняться усі ваші мрії!Завітавши до медіа-центру Лисичанського педагогічного коледжу, ви зможете:

  • скористатися безкоштовним доступом до Інтернету через мережу Wi-Fi;
  • переглянути книжкові виставки;
  • отримати навчальну літературу за графіком:

З 30.08.по 31.08. – 1 курси

З 5.09 по 10.09. - 2,3,4 курси

Шановні користувачі!

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це – ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

Запрошуємо переглянути віртуальну виставку «Бібліотеки Японії» на сайті медіа-центру.Шановні викладачі, студенти!

5-12грудня у читальному залі буде організовано книжкову виставку « Право в моєму житті».

Запрошуємо відвідати виставку!Шановні студенти!

До Всеукраїнського дня бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня, Наукова бібліотека ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» оголошує творчий конкурс «Моя бібліотека».

Термін подачі робіт - до 25 вересня 2016 року. Роботи надаються безпосередньо в Науковій бібліотеці або на електронну адресу library.ua.lnu@gmail.com з позначкою «Конкурс« Моя бібліотека ».

Нагородження переможців відбудеться 30 вересня 2016 року в читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка під час урочистих заходів з відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Перелік номінацій розмішено на сайті ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»:

http://luguniv.edu.ua/?p=16018&lang=ru#more-16018Шановні студенти!

Вітаємо Вас з початком нового навчального року. Бажаємо здоров’я, терпіння, наснаги, жаги до навчання та мирного неба над нашою Україною.

Запрошуємо до читальної зали для отримання навчальної літератури.

I курси - видача навчальної літератури буде проходити за графіком з 29 серпня по 31 серпня.

II, III ,IV курси - видача навчальної літератури буде проходити за графіком з 1 вересня по 6 вересня.При собі потрібно мати (крім читацького квітка та ручки) перелік потрібних книг, що рекомендували викладачі.Шановні читачі!

З 8 квітня у читальній залі експонується книжкова виставка «Чорнобильська трагедія у наших серцях», присвячена 30-й річниці аварії на ЧАЕС.

Чорнобиль – нестерпний біль і невигойна рана українського народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів. Від початку цієї техногенної й екологічної катастрофи минуло майже 30 років.

Книжкова виставка «Чорнобильська трагедія у наших серцях», яка діє в читальній залі бібліотеки, розповідає про чорний квітневий день, коли стався вибух на 4-му енергоблоці ЧАЕС, про подвиг ліквідаторів – чорнобильців, про гіркі наслідки катастрофи для всього людства. На виставці представлені документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси як кінця 80-х, так і сьогодення.

Більш детальніше з матеріалами виставки можна ознайомитись в читальній залі бібліотеки.

Запрошуємо відвідати виставку!Шановні викладачі,студенти і науковці!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка став учасником проекту ELibUkr. Основу ELibUkr© становить єдиний потужний портал, який спрямовує користувачів до всіх типів електронної інформації. Студенти, викладачі і науковці отримують вільний доступ до всіх ресурсів проекту.

«Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України» – інноваційний проект, що об’єднує бібліотеки вищих навчальних закладів, національні бібліотеки та інші організації України. Метою проекту є забезпечення доступу до світової наукової інформації, створення власних академічних ресурсів, а також інтеграція української науки та бібліотечної справи у світову наукову комунікацію.Шановні друзі!

Відповідно до постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2016 році» до переліку пам'ятних дат якої увійшло 95-річчя Луганського національного університету імені Тараса, медіа центр Лисичанського педагогічного коледжу готує вітання та віртуальну виставку «Наукові здобутки».Шановні студенти!!!

На базі гуртожитку з’явилася «Книжкова шпаківня»!!! Ви можете скористатися книгою для читання та приносити свої. Обмінюйтесь книгами та враженнями від прочитаного!!!Шановний респонденте!

Медіа-центр Лисичанського коледжу проводить опитування, яке має на меті виявлення проблемних напрямків роботи бібліотеки для прийняття консолідованих рішень. Запрошуємо Вас узяти участь у даному опитуванні.


Для цього Вам потрібно заповнити анкету

Заповненні анкети відправляти на lpkbiblioteka@gmail.com


Електронна доставка документів

Медіа-центр Лисичанського педагогічного коледжу пропонує послугу "Електронна доставка документів", яка надає можливість користувачам отримати електронну копію друкованого видання із фонду бібліотеки на особисту електронну скриньку...ДетальнішеБажаєте отримувати доступ до електронних ресурсів бібліотеки? Ласкаво просимо у електронний читальний зал ( ауд 301)

Якщо ви достатньо непогано технічно підковані, ви легко і швидко отримаєте наступний набір послуг: доступ до електронних документів (CD, DVD-диски); сканування документів; збереження необхідної інформації на електронних носіях.© ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка", 2015